Poznaj możliwości naszej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami działu naszej grupy reklamowej, odpowiedzialnego za projektowanie, produkcję oraz montaż zewnętrznych reklam świetlnych oraz tradycyjnych reklam wielkoformatowych.

PODŚWIETLANE KASETONY REKLAMOWE

Ledowe podświetlenie sprawi, ze Twoja reklama będzie widoczna 24 godziny na dobę. Jest to produkt, który spełni oczekiwania najbardziej wymagające osoby. Kasetony są wyjątkowo trwałe i estetyczne. Jedną z ich najważniejszych zalet jest bardzo niska cena. Kolorystyka, kształt i mocowanie zależą od potrzeb zamawiającego.

PODŚWIETLANE LITERY PRZESTRZENNE

to bardzo atrakcyjna forma zwrócenia uwagi na produkt, usługę czy firmę. Przez różnorodność kształtów i użytych materiałów każda realizacja jest niepowtarzalna.

PODŚWIETLANE PYLONY REKLAMOWE

zazwyczaj montowane przy wjazdach do siedziby firmy czy początkach dużych miejscowości. Przykuwają uwagę potencjalnego klienta, wzmacniają wizerunek marki. Idealne dla firm, które potrzebują wyróżnienia czy niebanalnej formy reklamy na tle konkurencji.

BANERY REKLAMOWE

najtańsza forma reklamy zewnętrznej. Poza niską ceną, zaletą banerów niewątpliwie jest ich mobilność, odporność na uszkodzenia i brud. Doskonale sprawdzają się na eventach, ale też w stałych ekspozycjach w niestandardowych miejscach.